درباره ما

خدمات لجستیک

نوین

ما یک شرکت حمل‌ونقل متشکل از متخصصان حمل و مشاوران لجستیکی هستیم که برای ایجاد تغییرات مورد نیاز این صنعت گرد هم آمده‌ایم. مدیران لیان ویسمن پلتفرمی را بر اساس تجارب بدست آمده در این صنعت طراحی کرده اند که از بدو تاسیس این شرکت در سال 2020، سرلوحه رفتار سازمانی ما قرار گرفته است. هدف اصلی این سازمان ایجاد حمل و نقلی سریعتر، مقرون به صرفه‌تر و شفاف‌تر می باشد.

ماموریت ما

افراد، فرآیندها و فناوری ما زنجیره‌های حمل‌ونقل و تامین جهان را بهبود می‌بخشد و ارزش استثنایی را به مشتریان و تامین‌کنندگان ما ارائه می‌کند.

دستاورد ما

نوآوری یکی از ارزش های کلیدی لیان ویسمن است. این ارزش به ویژه در مورد لجستیک پروژه مهم است – هر پروژه پیچیده و چالش برانگیز مجموعه ای از الزامات منحصر به فرد خود را دارد. تمرکز صنعت ما در این زمینه حیاتی است، و لجستیک مهندسی نوآورانه یک عامل کلیدی موفقیت برای این پروژه‌های زیرساخت بزرگ است. حمل پروژه‌ای به مشتریانی با نیازهای حمل و نقل پیچیده، بزرگ و بسیار سنگین خدمت می کند. شبکه اختصاصی ما خدمات تخصصی لجستیک پروژه را در تمام صنایع بزرگ ارائه می دهد.

دستاوردها

تجربه ما

مزیت شما

دیدگاه ما

تسریع تجارت از طریق قدرتمندترین پلت فرم زنجیره تامین جهان.

پلتفرم پیشرو در صنعت و خدمات جهانی ما اکوسیستم لجستیک پیچیده را ساده می‌کند و صرفه‌جویی در زنجیره تامین، قابلیت اطمینان و دیده شدن را برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند.

شرکت‌ها
0 +
کشورها
0 +
شرکا در سراسر جهان
0 +

درباره ما

ما از پیشگامان

لجستیک و حمل و نقل هستیم

ما در لیان ویسمن بهترین خدمات را با بهترین نرخ های موجود در بازار ارائه می دهیم.

شرکت ما به یک نیروی پویا در حمل و نقل در سراسر جهان تبدیل شده است. لیان ویسمن با مجهز شدن به فن آوری های روز، خدمات انبار، شرکای حمل و نقل و کارمندان متعهد، تمام نیازهای حمل و نقل شما را برآورده می کند.

به این مقاله امتیاز دهید.