حمل پروژه‌ای
سوالات متداول در حمل بین المللی

سوالات متداول درباره حمل بین المللی در لیان ویسمن

انواع روش های حمل بین المللی از جمله هوایی، زمینی، دریایی، ریلی و حمل ترکیبی توسط شرکت لیان ویسمن انجام می شود. همچنین خدمات حمل اختصاصی برای محموله های خاص از جمله چوب، مواد شیمیایی، شیشه، کاغذ و مواد سلولوزی، حمل مواد غذایی، آهن و فولاد و … توسط شرکت لیان ویسمن ارائه می شود.

شما برای محاسبه نرخ حمل انواع بار می توانید از فرم استعلام نرخ حمل بار در سایت استفاده کرده و با توجه به نوع بار و میزان بار و همچنین مبدا و مقصد بار، بهترین و مناسب ترین روش حمل بین المللی با قیمت مشخص به شما اعلام می گردد. محاسبه نرخ حمل بار کاملاً وابسته به فاکتورهای مختلفی از جمله نوع بار، مبدا و مقصد بار، زمان مدنظر برای تحویل بار، شرایط آب و هوایی و عوامل دیگری است که در مشاوره تلفنی کاملاً توضیح داده خواهد شد.

شما در بخش رهگیری محمولات، می توانید محموله خود را که به شرکت لیان ویسمن سپرده اید، با وارد کردن کد رهگیری محموله، بررسی کنید و از موقعیت محموله و زمان دقیق تحویل محموله اطلاعات لازم را کسب کنید.

در صورتی که قصد دارید وسایل و اسباب منزل را از کشوری به کشور دیگر انتقال دهید و مهاجرت کنید، در صورتی که این وسایل حداقل در یک کانتینر 20 فوتی قابل بارگیری باشند، امکان این کار توسط شرکت لیان ویسمن وجود دارد. شما می توانید از کانادا، ترکیه، دبی، آلمان و یا کشورهای دیگر به ایران و یا بالعکس این نوع حمل بار شخصی را انجام دهید.

کالاهایی مانند اسلحه و مهمات (بدون مجوز حمل)، عتیقه و آثار هنری قدیمی ایرانی، طلا و نقره و زیور‌آلات بیش از 150 گرم، سنگ‌های قیمتی در وزن های غیر مجاز، فرش و قالیچه‌های دستبافت بیش از 12 متر، مواد مخدرو مشروبات الکلی، انواع ارز خارجی بیش از حد مجاز تعیین شده، اوراق مینیاتور و خطی قدیمی، هر نوع میراث فرهنگی بدون مجوز سازمانی، کتاب‌های خطی و چاپ سنگی جزو کالاهای ممنوعه در گمرک فرودگاه هستند. ولی برای حمل بین المللی این موارد در صورت داشتن مجوزهای لازم، در برخی موارد امکان آن وجود دارد.

برای حمل خرده بار نیازی نیست که با یک شرکت حمل بین المللی هماهنگ کنید و می توانید به شرکت پست سریع بین المللی یا PSP مراجعه کنید.

بله، این خدمات در شرکت لیان ویسمن ارائه می شود و با توجه به نوع بار و مبدا و مقصد بار، بهترین روش ها برای این نوع حمل بین المللی که دارای ریسک ها و چالش های بسیاری است، پیشنهاد می شود.

5/5 - (2 امتیاز)